OWR Silesia / Międzybrodzie Bialskie

Weekendowa Promocja w OWR Silesia „Złota Jesień“

Złota Polska Jesień w Międzybrodziu Bialskim. "Jak będziesz żył w zgodzie z natura nigdy nie będziesz ubogi" - Seneka

Pobyty 3-dniowe (2 doby)

Złota Polska Jesień w Międzybrodziu Bialskim
Duże miejscowości turystyczne są dobre, ale wypoczynek jesienią w Międzybrodziu Bialskim to coś niezwykłego, woda, góry, góra Żar. Wszystko zamknięte w małej pigułce.

Pakiet obejmuje:
- 2 doby hotelowe
- 2 śniadania(szwedzki stół, ciepłe danie)
- 2 obiadokolacje. Proponujemy Państwu jedną z obiadokolacji podać przy grillu jako kolację grilową (min 10 osób). Będziemy grilować kiełbasę, kaszankę, szaszłyki, a do tego podajemy smalec, domowe ogórki kiszone, kapuchę zasmażaną po chłopsku oraz grzaniec.
Wspólne gotowanie i degustacja kwaśnicy z naszą dyżurną szefową kuchni Panią Jadzią.
Możliwość korzystania z sauny, jacuzzi (15 % rabatu za godzinę korzystania), siłownia gratis.
Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia, pizzeria (czynna od 8.00-22.00), tenis stołowy, tenis ziemny, hala sportowa, ogrodzony parking, plac zabaw dla dzieci.
Wybierzemy się wspólnie na wycieczkę górską z Panem Justynem Kołkiem znanym grzybiarzem (min 10 osób).
Do Państwa dyspozycji będzie profesjonalny masażysta . Może dadzą się Państwo namówić na jeden z masaży limfatyczny, ogólny z olejkami eterycznymi lub sportowy. Jeżeli tak, to otrzymacie na nie upust w wysokości 20 %.
Pobyt można sobie przedłużyć oraz przyjechać całą rodziną, dla dzieci mamy specjalne zniżki oraz Górę Żar pełną rozrywek dla najmłodszych i młodych duchem (tor saneczkowy, park linowy, kącik przyrody, zjazdy na pontonach).
Nasz region oferuje nieskończoną ilość atrakcji z których polecamy, m.in. możliwość indywidualnego zwiedzania Muzeum Browaru w Żywcu, Elektrowni w Porąbce czy też rodzinnego domu Jana Pawła II w Wadowicach.

Cena oferty:

Promocyjny pakiet jesienny dla dwóch osób w cenie 300,00 zł
Dla 3 osób - 440,00 zł
Dla singli - 195,00 zł

Kontakt:

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit