Angelo Hotel Katowice

Wygodnie podczas OFF Festiwalu

Angelo Hotel Katowice zaprasza wszystkich poszukujących tego, co najświeższe i najbardziej interesujące na światowej scenie muzyki offowej na szóstą edycję OFF Festival. Zaproszenie poparte jest promocyjną ofertą pobytu w Hotelu w dniach 4-8 sierpnia.

Wśród tegorocznych gwiazd najważniejszego w Polsce festivalu muzyki alternatywnej OFF Festival wymienić należy The Car Is On Fire, Kapelę Ze Wsi Warszawa, Junip czy występującą po raz pierwszy w Polsce legendarną formację Public Image Ltd.

Zarówno przed jak i po festiwalowych przeżyciach zrelaksuj się w naszych komfortowych pokojach, odpocznij na najwygodniejszych łóżkach w Katowicach. Pozwól nam zatroszczyć się o Twoją wygodę i bezpieczeństwo i zorganizować dojazd z hotelu na miejsce koncertu komfortową taksówką.

Oferta zawiera

  • 1 x nocleg w pokoju Superior
  • 1 x śniadanie w formie bufetu
  • darmowy parking
  • darmowy Internet
  • 1 x transfer na miejsce koncertu
  • wczesne zameldowanie / późne wymeldowanie (w miarę dostępności)
  • darmowy dostęp do sauny i studia fitness

Angelo Hotel Katowice to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel mieszczący się w centrum stolicy Górnego Śląska. Hotel oferuje 181 dwuosobowych nowocześnie wyposażonych pokoi oraz 17 apartamentów i 5 junior suite. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, dostęp do internetu, gniazdko z możliwością podłączenia faxu, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, mini bar, sejf przystosowany do przechowywania laptopa, krzesło i biurko. W każdej z przestronnych łazienek, wyposażonych w ogrzewanie podłogowe, znajdą Państwo kabinę prysznicową lub wannę, suszarkę do włosów oraz zestaw starannie dobranych kosmetyków.

Cena oferty:

1 Noc

Cena

Pokój Superior 2-osobowy

€ 89,00

Pokój Superior 1-osobowy

€ 69,00

Okres promocji: 4-8 sierpnia 2011 roku.

ANGELO HOTEL KATOWICE
ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice,

tel.: +48 32/ 78-38-135
fax: +48 32/ 78-38-103
reservation@angelo-katowice.com

http://www.angelo-katowice.pl/pl/oferty-specjalne/detailpl/package/3392/packagedetail/1/


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit