Konkurs PAP

„Miasto pod choinką”

Oryginalnie przystrojona choinka, wyjątkowa dekoracja miejskiego rynku czy jarmark świątecznych tradycji i potraw wigilijnych. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców Twojego miasta, miasteczka lub gminy w radosnym okresie świątecznym? Gdzie mogą spotkać się ci, którzy chcą chłonąć atmosferę Bożego Narodzenia? Weź udział w naszej akcji i wypromuj swoje wyjątkowe, bożonarodzeniowe miejsce!

Wystarczy, że opiszesz w oryginalny i ciekawy sposób to, co będzie się działo w czasie przedświątecznym w Twoim miejscu, opatrzysz tekst trzema wyjątkowymi zdjęciami i prześlesz do nas, a otrzymasz szansę na publikację swojej pracy w Serwisie Informacji Turystycznych PAP. Twoje zdjęcia zostaną umieszczone również w Agencji Fotograficznej PAP i dostępne dla jej klientów. Na zwycięzcę czeka także weekendowy pobyt w ośrodku Polskiej Agencji Prasowej w Zegrzu k. Warszawy.

Opisy wyjątkowych miejsc oraz zdjęcia należy przesyłać do 15 grudnia 2008 r. na adres e-mail: turystyka@pap.pl. W tytule wiadomości e-mail należy wpisać „Miasto pod choinką”. Tekst informacji powinien liczyć do 300 wyrazów, zdjęcia nie mogą być większe niż 1 MB.

Wszystkie prace oceni specjalne jury, w skład którego wejdą specjaliści w dziedzinie turystyki, mediów, promocji i fotografii z Polskiej Agencji Prasowej, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki i Polskiej Izby Turystyki. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 grudnia 2008 r., a zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie.

Wszyscy, którzy wezmą udział w naszej akcji, otrzymają 30% rabat na publikację swoich konkursowych prac w Serwisie Informacji Turystycznych PAP oraz 20% rabat na zorganizowanie konferencji prasowej w Centrum Prasowym PAP przy ul. Brackiej 6/8 w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania z rabatów dotrą do wszystkich uczestników akcji drogą elektroniczną.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit