Konkurs DOT

„Najlepsze Dolnośląskie” otrzymają rekomendacje do Certyfikatu POT

Andrzej Jaworski, wiceprezes DOT wręcza Certyfikat DOT Marianowi Hawryszowi z PTTK Lubin …Więcej »

Dolnośląska Organizacja Turystyczna ogłosiła III edycję Konkursów „Najlepsze Dolnośląskie”. Z ogromnej gamy przedsięwzięć turystycznych w regionie w drodze konkursu wyłonione zostają te, które są godne miana wizytówki turystycznej Dolnego Śląska.

Aby wziąć udział w konkursie należy pobrać oraz wypełnić kartę zgłoszenia na stronie www.dot.org.pl i przesłać na adres Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

Nagrody dla uczestników

Wśród osób prywatnych nadsyłających propozycje najlepszych przedsięwzięć turystycznych zostaną rozlosowane nagrody w postaci weekendowych pobytów w hotelach dolnośląskich, m. in. W Zamku na Skale w Trzebieszowicach, Hotelu Amalia w Kudowie Zdroju oraz nagrody rzeczowe - telefony komórkowe, sprzęt sportowy. W tegorocznej edycji będą mogli wziąć również udział turyści zagraniczni. Będzie dostępna wersja angielskojęzyczna formularza zgłoszenia oraz konto konkursowe na portalu Facebook.

Certyfikaty dla zwycięzców

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit