Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Amsterdamie

Czterdzieści lat (lada chwila) minie

Robert Kępiński, dyrektor ośrodka POT w Amsterdamie

Przed czterema laty Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Amsterdamie obchodził 35-lecie istnienia. Od dnia otwarcia mieści się pod tym samym adresem: w kamienicy przy Leidsestraat 64, przy deptaku staromiejskim.

Jest to miejsce bardzo dobrze znane Holendrom. Pomimo rozwoju Internetu nadal ceniona jest możliwość kontaktu i żywej rozmowy. Szczegóły wypraw do Polski omawiane są nierzadko w ciągu godzinnych rozmów. Często zdarza się, że po powrocie z wakacji turyści skrupulatnie relacjonują wrażenia z podróży.

Codziennie przed głównym sezonem turystycznym wysyła się z Ośrodka kilkadziesiąt pakietów z wydawnictwami promocyjnymi i informacyjnymi. Pracami Ośrodka kieruje dyr. Robert Kępiński. Panie Anna Bylica i Magda Stoch są odpowiedzialne za informację turystyczną, kontakty z dziennikarzami, redagują stronę internetową oraz gazetę „Het beste uit Polen”. Pani Monika Doroszkiewicz zajmuje się PR, organizuje podróże studyjne touroperatorów, a także polskie stoisko na corocznie organizowane w styczniu targi Vakantiebeurs w Utrechcie.

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit