Jubileusz

Certyfikat POT - 10. edycja

logo certyfikatu

To już 10 lat temu hasło Certyfikat stało się paszportem otwierającym dostęp nagrodzonym produktom do wielokierunkowych działań promocyjnych i marketingowych, prowadzonych w kraju i za granicą. Pierwsze certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny zostały przyznane w 2003 roku. Otrzymało je wówczas 21 produktów na 156 zgłoszeń z dziewięciu województw.

Z latami regulamin konkursu został wzbogacony o kategorię Złotego Certyfikatu. Stało się tak w 2008 roku. To szczególne wyróżnienie mógł uzyskać tylko ten produkt turystyczny, który otrzymał w latach ubiegłych Certyfikat POT i twórczo rozwinął swoją działalność. Otrzymały go dotychczas:   Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego (2008), Kanał Augustowski – Szlak Papieski (2009), Manufaktura Łódzka (2010) i Przystanek Woodstock (2011).

Aktualności Turystyczne wiernie towarzyszą zmaganiom produktów turystycznych w konkursowych szrankach od samego początku. Zapraszamy więc do jubileuszowej edycji konkursu, przypominając, że obowiązuje 5 kategorii zgłoszeń: Wydarzenie, Impreza, Obiekt, Szlak i Obszar.

A oto obowiązujące terminy zgłoszeń:

I etap Konkursu (regionalny) - do 20 sierpnia 2012 r.

Termin przyjmowania zgłoszeń od ROT przez POT drogą on-line i pocztową – 20 sierpnia 2012 r.

II etap Konkursu (ogólnopolski) – 1-15 września 2012 r.

Gala wręczenia Certyfikatów – 27 września 2012 r., podczas XXI Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.

Pliki do pobrania

Regulamin X edycja

Karta - Finał ogólnopolski

Karta - Złoty Certyfikat

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit