Do 31 marca zgłoszenia udziału w Kongresie Uzdrowisk Europejskich

 Od 19 do 22 maja, obradował będzie w Sopocie jubileuszowy, XX Kongres Uzdrowisk Europejskich. Do udziału zapraszają Europejski Związek Uzdrowisk (ESPA) z siedzibą w Brukseli oraz Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP (SGU RP), członek konsorcjum Zdrowie i Uroda utworzonego z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej.

Udział potwierdziło około 150. Delegatów europejskich organizacji uzdrowiskowych, miejscowości turystycznych i uzdrowiskowych oraz przedstawicieli instytucji i przedsiębiorstw związanych turystyką. W programie Kongresu ESPA zaplanowano miedzy innymi wspólne spotkanie burmistrzów i prezydentów miast turystycznych i uzdrowiskowych z Polski i Niemiec, spotkania biznesowe dla branży turystycznej. Tematykę promocji polskich kurortów i uzdrowisk oraz przykład współpracy w kreowaniu ich wizerunku na przykładzie konsorcjum „Zdrowie i Uroda", przedstawi wiceprezes POT Bartłomiej Walas. Poza wystąpieniami specjalistów, w programie przewidziano także warsztaty praktyczne w Zakładzie Balneologicznym w Sopocie, a także wycieczki do ciekawych turystycznie miejsc w regionie.

Koszt udziału w kongresie obejmujący obrady, materiały kongresowe, posiłki, spotkania wieczorne i transport pomiędzy hotelem a miejscem wieczornych spotkań – wynosi 1260 zł. Osoby towarzyszące, które nie biorą udziału w konferencji, płacą 840. Uczestnictwo w wycieczkach opłacane jest osobno. Jedna osoba za zwiedzanie Sopotu i Gdańska zapłaci 210 zł, udział w dwudniowej wycieczce, na przykład „Szlakiem zamków Pomorza", kosztuje 1050. Uczestnicy muszą też uwzględnić koszty hotelu. Jedynka w pięciogwiazdkowym Sofitel Grand Sopot, w którym toczyły się będą obrady, wiąże się z wydatkiem 500 zł, ale można wybrać tańszy nocleg w nieodległych hotelach.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres mailowy Biura SGU RP: espasopot2015@sgurp.pl lub fax: +48 18 477 74 51. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń na Kongres i dokonania wpłaty upływa z dniem 31 marca 2015 r.

Do pobrania:

Formularz uczestnictwa

Wstępny program Kongresu ESPA

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit