Już IV edycja ogólnopolskiego Konkursu „Wawrzyn Polskiej Turystyki”

Dołącz do grona 46 laureatów

Wawrzyn Polskiej Turystyki

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Turystyki wraz z ALMAMER Szkołą Wyższą ogłosiło IV edycję ogólnopolskiego Konkursu „Wawrzyn Polskiej Turystyki”

Przypomnijmy, że celem Konkursu jest wyróżnienie i spopularyzowanie tych dokonań społecznych i gospodarczych w dziedzinie turystyki i gospodarki turystycznej, które w znamienny sposób wpływają na spójne kształtowanie zarówno zjawisk rynkowych, jak i kulturowych, zwłaszcza w dziedzinie wypoczynku i rekreacji oraz promowania wizerunku Rzeczypospolitej Polskiej. Do udziału w Konkursie są zapraszane wyróżniające się przedsiębiorstwa turystyczne, instytucje, stowarzyszenia i organizacje wspierające rozwój turystyki oraz osoby fizyczne – ludzie sukcesu, wybitni znawcy i animatorzy turystyki.

Nad przebiegiem Konkursu czuwa Kapituła pod przewodnictwem Katarzyny Sobierajskiej, podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Wśród członków Kapituły znajduje się także Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Laureaci Konkursu stają się automatycznie Członkami Polskiej Akademii Innowacji Turystyki.

Bliższe informacje www.wawrzynpolskiejturystyki.pl.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit