Poland Convention Bureau POT wyróżnione Certyfikatem Destination Marketing Accreditation

“Dołączyliśmy do wyjątkowego grona”

“Dołączyliśmy do wyjątkowego grona”

Działające w strukturach Polskiej Organizacji Turystycznej - Poland Convention Bureau jako pierwsza polska instytucja zostało wyróżnione certyfikatem jakości Accredited Destination Marketing Organization. Wyróżnienie to przyznaje najstarsza i najbardziej znana organizacja zrzeszająca convention bureaux na świecie - Destination Marketing Association International (DMAI).

PCB znalazło się tym samym w elitarnej grupie trzech europejskich convention bureaux będących posiadaczami certyfikatu, potwierdzającego kompetencje i profesjonalizm instytucji zajmującej się promocją destynacji.
Akredytacja obowiązuje przez cztery lata i wiąże się ze spełnieniem ponad 120 wymogów z zakresu zarządzania, finansów, zasobów ludzkich, technologii, marketingu, obsługi, sprzedaży, komunikacji, badań oraz innowacji.

- Będąc członkiem stowarzyszenia DMAI, na początku tego roku podjęliśmy wyzwanie, aby sprostać wymogom stawianym przed najlepszymi convention bureaux na świecie. Teraz z radością możemy potwierdzić, że dołączyliśmy do tego wyjątkowego grona – powiedział Krzysztof Celuch, kierownik PCB w POT.

Otrzymanie akredytacji wiązało się z przygotowaniem wielu dokumentów przedstawiających zasady i procedury działania, a także ustanowienia nowych standardów i ich przestrzegania. W ramach niej, Poland Convention Bureau POT zobowiązuje się m.in. do podnoszenia profesjonalizmu w obsłudze klientów czy międzynarodowej współpracy na rzecz rozwoju globalnego przemysłu spotkań.
- Poprzez wysłanie zgłoszenia oraz otrzymanie akredytacji DMAP, Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej potwierdziło swój profesjonalizm w obsłudze klientów i jakości koordynowanych programów – powiedział James T. Wood, przewodniczący zarządu DMAP.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit