Wideoklip

Działanie 6.4 okiem blogera

Kto lubi czytać osobiste zwierzenia blogerów z pewnością kupi ten wideoklip. Do kogo bardziej przemawiają obrazy, do tego również przemówi ta konwencja. Blog turysty ilustrowany sekwencjami filmowymi, w zwięzłej formie prowadzi widza po turystycznych miejscach, które zyskały na atrakcyjności dzięki szczodrości unijnej kiesy.

Ujmujący, kojąco malowniczy, chwilami czule romantyczny, pobudzający fantazję, przekonujący w warstwie narracyjnej, oparty na wciągającym pomyśle. Taki jest ten wideoklip. Powstał dla zilustrowania efektów wsparcia finansowego w ramach Działania 6.4 „Inwestycje w produkty turystyczne o znaczeniu ponadregionalnym" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013. Oficjalna terminologia brzmi być może nieco zgrzytliwie, twardo i zbyt racjonalnie w zestawieniu z artystycznie wysmakowanymi ujęciami filmowymi. Przesłanie jest jednak pozytywne. Kto kliknie ten klip nie będzie zawiedziony. Dopowiedzmy, że treść opisuje efekty realizacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Instytucją Zarządzającą, mającą kompetencje związane między innymi z wyznaczeniem projektów do dofinansowania jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Polska Organizacja Turystyczna jest Instytucją Wdrażającą, zobowiązaną między innymi do przeprowadzenia procesu naboru i oceny wniosków o dofinansowanie, zawierania umów, weryfikacji wniosków o płatność, kontroli projektów i postępów inwestycji, służeniu beneficjentom wsparciem doradczym oraz organizowaniem szkoleń.
Wobec tego, klikamy.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit