Pierwsza nagroda dla Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy

Finał konkursu „Miasto pod choinką”

Rozstrzygnięty został konkurs Serwisu Informacji Turystycznych Polskiej Agencji Prasowej PAP „Miasto pod choinką”, o którym informowaliśmy w grudniowym numerze Aktualności Turystycznych.

Zamierzeniem organizatorów była promocja miejsc oryginalnie udekorowanych na czas Bożego Narodzenia, wydarzeń związanych ze świętami oraz poinformowanie o tym mediów, dziennikarzy, osóby aktywnych w branży turystycznej oraz zainteresowanych turystyką.

Laureatem konkursu został Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy. Drugie i trzecie miejsce zajęły Biuro Prezydenta Miasta Nowego Sącza oraz Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Kołobrzegu.

Konkurs adresowany był do wydziałów promocji i komunikacji urzędów miast, gmin i starostw powiatowych, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, a także zagranicznych ośrodków informacji turystycznej. Uczestnicy mieli za zadanie opisać w sposób ciekawy i oryginalny to, co będzie działo się w ich miastach w czasie przedświątecznym oraz zilustrować przygotowaną informację zdjęciami.

Do konkursu przystąpiło 21 uczestników z całej Polski. Prace oceniało jury, w skład którego weszli specjaliści w dziedzinie turystyki, mediów, promocji i fotografii z Polskiej Agencji Prasowej, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki i Polskiej Izby Turystyki. Jury wyłoniło trzech zwycięzców.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit