Warszawa, Polonia Palace Hotel” / 18 września 2012

II Konferencja Centralna w ramach Regionalnych Szkoleń Marketingowych

promujemy-polskę-razem

„Komercjalizacja polskiego produktu turystycznego na przykładzie wybranych rynków zagranicznych – doświadczenia i wskazania”, to temat konferencji realizowanej w obszarze Projektu Polskiej Organizacji Turystycznej „Promujmy Polskę Razem”.

Zadaniem konferencji jest wymiana doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami branży turystycznej, organizacji i niezależnych ekspertów, na temat m.in. kanałów dystrybucji/komercjalizacji produktów turystycznych  za granicą, współpracy branży turystycznej z władzami lokalnymi, trendów w samorządzie turystycznym, słabych i mocnych stron  touroperatorów zagranicznych, komercjalizacji polskiego produktu turystycznego na tle konkurentów zagranicznych.

Konferencja odbędzie się 18 września 2012 r. w Hotelu „Polonia Palace Hotel”, Al. Jerozolimskie 45, w Warszawie, w godzinach 10.30 – 16.30.

Jako prelegenci wystąpią m.in. Stefano Landi – Włochy (BP „Europass” -  z wystąpieniem nt. „Funkcjonowania rynku turystycznego we Włoszech”); Catarina Erceg – Niemcy (pracownik VisitBerlin – z wystąpieniem nt.  „Promocja Berlina przez VisitBerlin – funkcjonowanie, działania, struktura); Olga Sanejewa – Rosja (dyrektor generalny BP Ankor oraz przewodnicząca Komisji Kulturalno-Poznawczej Rosyjskiego Stowarzyszenia Przemysłu Turystycznego (RST) – z wystąpieniem nt. „Przykłady działań rynku turystycznego w Rosji”); Mehdi Langanke – Niemcy (pracownik TUI – z wystąpieniem nt. „Polska w ofertach BP TIU”) oraz Peter Hellman – Szwecja (niezależny ekspert branży turystycznej – z wystąpieniem nt. „Wykorzystanie nowych technologii w działaniach rynku turystycznego w Szwecji”)

­Zapraszamy do rejestracji na stronie www.szkolenia.pot.ecorys.pl i uczestnictwa w konferencji.

Harmonogram konferencji

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit