Paryski POIT

Jak się promować na rynku francuskim

Biuro Office Polonais de Tourisme. mieści się przy rue de la Paix prowadzącej od Opery do placu Vend

Paryski szyk, c`est ça. Office Polonais de Tourisme mieści się przy rue de la Paix – prowadzącej od Opery do placu Vendome, tak więc wchodząc do bramy, mijamy sklep firmy Mellerio dits Meller, do której należy kamienica.

To stara rodzina złotników, która od czterystu lat dostarcza biżuterię najmożniejszym tego świata. Nie ma się czego powstydzić jego najbliższy sąsiad z prawej – salon Cartier, przed którym imponującej postury portier w liberii daje przedsmak wykwintnego luksusu wnętrza. A z drugiej strony siedziby, dosłownie o dwa kroki – słynny hotel Ritz, w perspektywie widoczna ulica Rivoli, Ogrody Tuilleries z Luwrem i Sekwaną. Biuro ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej na szóstym piętrze prezentuje się daleko skromniej. Składa się z trzech, niewielkich pomieszczeń i (mówiąc z francuska) westybulu, w którym przyjmuje się klientów. Dźwięczne klik-klak dzwonka sygnalizującego wejście kolejnego klienta rozlega się raz po raz, nawet w godzinach przed otwarciem i po zakończeniu pracy biura.

Najlepiej sprzedaje się turystyka kulturowa, incentives i MICE

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit