Szkolenia

Jak sprzedawać w sieci

Polska Organizacja Turystyczna została partnerem projektu edukacyjnego Turystyczna Akademia Biznesu Internetowego prowadzonego przez należący do Grupy Allegro serwis AlleWakacje.pl.

Szkolenia skierowane są do osób z branży turystycznej, chcących z pomocą Internetu powiększyć grono swych dotychczasowych Klientów. We wszystkich województwach Polski przeprowadzone zostaną bezpłatne warsztaty dotyczące sprzedaży ofert turystycznych w sieci. Uczestnicy w trakcie warsztatów dowiadują się między innymi jak efektywnie opisywać oferty zamieszczane w Internecie, obsługiwać Klienta, czy wykonywać zdjęcia i przystosowywać je technicznie na potrzeby prezentacji internetowej.

Pierwsze warsztaty przy udziale Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego odbyły się na początku marca w Łodzi. Uczestniczyło w nich ponad 50 firm. W najbliższych miesiącach warsztaty odbędą się w Gdańsku, Krakowie, Szczecinie i Wrocławiu

Lista miast, w których odbywać się będą szkolenia wraz z informacjami o terminach szkoleń i zapisach dostępna jest na stronie www.tabi.allegro.pl.

Około 7 tys. użytkowników Allegro prowadzi sprzedaż za pośrednictwem serwisu. Dla części ten sposób handlu jest jedynym źródłem dochodu. Dla części uzupełniającą formą działalności stacjonarnego sklepu.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit