Sławią turystyczną urodę Polski podczas historycznego rejsu

Kim są Ambasadorzy Polskiej Turystyki?

Ambasadorzy_Polskiej_Turystyki

Lidia Piechota i Adam Hałaj - dwójka Ambasadorów Polskiej Turystyki prowadzi dziennikarską obsługę rejsu Polskiej Organizacji Turystycznej na pokładzie S/Y „Fryderyk Chopin". Obydwoje przeszli zwycięsko eliminacje w trakcie programu POT i TVP 2 „Polska na śniadanie". I to im zgodnie z werdyktem jurorów i telewidzów prezes POT przyznał zaszczytny tytuł i powierzył wiążące się z nim odpowiedzialne obowiązki. Kim są...

Adam Hałaj (23 l.) pochodzi z Leżajska. Jest studentem Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zdobył największą liczbę głosów, a o jego zwycięstwie zdecydowały sms-y od telewidzów. Adam ujął ich naturalnością i ogromną wiedzą o Podkarpaciu, bo jak sam twierdzi, turystyka to jego pasja. Po zakończeniu studiów myśli o pracy w leżajskim Centrum Informacji Turystycznej, o założeniu własnego biura podróży albo o zostaniu pilotem wycieczek.

Lidia Piechota (28 l.) jest olsztynianką. Od 2005 roku współpracuje z Telewizją Polską w Opolu, Olsztynie i Warszawie jako prezenterka programów rozrywkowych, informacyjnych, „lajfstajlowych" oraz młodzieżowych. Jako prowadząca i dziennikarka współpracuje między innymi z programem „Kawa czy herbata" nadawanym „na żywo" w TVP1. W TVP Olsztyn prowadzi program „Informacje" oraz „Winda Regionu", jest także głosem anteny czyli lektorem zapowiadającym programy. Prowadzi programy publicystyczne, rozmawia z artystami i politykami, m.in. w języku po angielskim z Jonathanem Carroll'em – pisarzem i z Andrew Hay'em - konsulem USA. Przygotowuje i prowadzi relacje „na żywo" z imprez masowych, cyklicznych i na inne tematy.

Lidka i Adam będą przekazywać telewidzom swoje relacje z imprez promocyjnych w największych europejskich miastach portowych i wspólnie z dziennikarzem programu „Pytania na śniadanie" prezentować wydarzenia promujące Polskę za granicą.

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit