Głosowanie internautów/ 23 września - 17 października

Konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2010

Przyznane zostały Certyfikaty POT w VIII edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010. Nadal trwa jednak ta część konkursu, w której uczestniczą internauci.

Już po raz drugi Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z  partnerem konkursu -  turystycznym serwisem internetowym otoWakacje.pl z Grupy Allegro, odpowiedzialnym za przeprowadzenie głosowania, organizuje internetowy „Konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2010. Głosowanie internautów”.

Jest to kontynuacja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT, w którym internauci spośród zgłoszonych przez regionalne organizacje turystyczne produktów turystycznych do finału konkursu wybiorą ten jeden – najlepszy. Zwycięski produkt otrzyma specjalny Certyfikat Internautów oraz nagrodę w postaci kampanii promocyjnej o wartości 50 tys. zł w serwisach Grupy Allegro.

Komisja, składająca się z pracowników serwisu otoWakacje.pl, kierując się kryterium oryginalności nadesłanych przez internautów uzasadnień wyboru danego produktu turystycznego - wyłoni spośród ich autorów 12 laureatów. Czekają na nich nagrody rzeczowe - 3 ipody shuffle z USB 2.0, 3 plecaki Hannah Stryker 20 l, 3 zestawy turystyczne składające się z termosu i 2 kubków, 3 kubki termiczne.

Konkurs trwa od 23 września do 17 października 2010 roku!

Wejdź na stronę konkursu http://www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl, zapoznaj się z zasadami konkursu, regulaminem i oddaj swój głos!

Listę produktów turystycznych nagrodzonych Certyfikatem POT 2010 poznać można czytając tekst zamieszczony w dziale POT Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zdobyć ten Certyfikat...

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit