Irina Tiurina: - Tylko w jednej dziedzinie chciałabym życzyć Polsce i Rosji kroku wstecz: powrotu do bezwizowego reżimu

VI Polsko-Rosyjskie Forum Turystyczne

Eksploratorzy kopalnianych podziemi Wieliczki - Vladimir Gordejew, pilot i tłumacz z Sankt-Petersbur

Specjalnie dla Aktualności Turystycznych - VI Polsko-Rosyjskie Forum Turystyczne, odbywające na początku listopada w województwie małopolskim zorganizowane przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Rosyjską Izbą Turystyki - w korespondencji Vladimira Kiriyanova.

Nie ma na mapie Polski miejsca, które podobnie do słynnych konferencji w Davos można kojarzyć z Polsko-Rosyjskim Forum Turystycznym. Bo i być nie może. W ciągu sześciu minionych lat, rok po roku uczestnicy spotkań, setki przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw turystycznych i organizacji obu naszych krajów zapraszani są do kolejnych regionów, poznają uroki miast i miejscowości użyczających nam gościny.

Tuż przed międzyrządową Polsko-Rosyjską Komisją ds Trudnych

Natomiast cel tych spotkań jest niezmiennie ten sam. Służą one prezentacjom turystycznych ofert konkretnych polskich regionów. W szczegółach i każdego z osobna. Na różne pory roku. Ofert - dostosowanych do oczekiwań, gustów i wymagań gości zza wschodniej granicy. Oczywiście spotkania stwarzają niepowtarzalne okazje do zadzierzgnięcia znajomości. Tych formalnych, z przedstawicielami miejscowych władz, i kolegami po fachu z biur podróży, z którymi można pogłębić kontakty lub je nawiązać – ponieważ uczestnikami forum są zarówno stali bywalcy, jak i uczestnicy po raz pierwszy biorący w nich udział. Wszyscy doceniają możliwość osobistych rozmów. Ludziom, którzy się znają łatwiej prowadzić później interesy. Tym bardziej, gdy gospodarze nawiążą dialog w ojczystym języku gości. Uczulał na ten fakt Andrzej Sierakowski, dyrektor moskiewskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej zwracając się pierwszego dnia do polskich uczestników spotkania. – Koledzy, proszę mówić po rosyjsku. Dobrze wiemy, że aby pomyślnie rozwijać współpracę z rosyjskimi partnerami należy znać ich język.

A zwracając się do wszystkich uczestników zachęcał: – Serca gospodarzy są otwarte, patrzcie sobie głęboko w oczy, nie traćcie czasu i przystępujcie do pracy.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!