Stołeczna Arena, 16 - 21 lutego

Mistrzostwa kreują wizerunek Polski

wzr_naklejki_na_hal

Polska Organizacja Turystyczna weszła do grona Partnerów Polskiego Związku Badmintona promujących polską turystykę w trakcie Drużynowych Mistrzostwach Europy Kobiet i Mężczyzn w Badmintonie, które odbędą się w warszawskiej Arenie Ursynów w dniach 16 - 21 lutego tego roku.

POT wyposaży uczestników imprezy i międzynarodowe ekipy prasowe obsługujące imprezę w zestawy materiałów informacyjnych pozwalające wzbogacać relacje także o informacje na temat atrakcji turystycznych miast i regionów podejmujących rywalizujące o mistrzowski tytuł najlepsze europejskie drużyny koszykarzy. Dziennikarze i oficjalni goście mistrzostw będą mogli wziąć udział w podróżach studyjnych, prowadzących przez najatrakcyjniejsze miejsca w Polsce.

W obiektach sportowych i w strefach, po których poruszać się będą kibice, na zamontowanych telebimach przewijać się będą filmowe sekwencje promujące rodzaje aktywności turystycznej i warunki do ich uprawiania.
Drużynowe Mistrzostwa Europy w Badmintonie będą w tym roku jedyną międzynarodową imprezą rangi mistrzowskiej w dyscyplinach olimpijskich w Warszawie. W stołecznej Arenie Ursynów w rywalizacji mężczyzn zmierzą się zawodnicy z 27 państw. Wśród kobiet udział wezmą przedstawicielki 26 federacji narodowych Starego Kontynentu.

Za logo tej sportowej imprezy, organizator imprezy, Polski Związek Badmintona przyjął dynamiczną sylwetkę badmintonisty w barwach biało-czerwonych. Ma ono dwie wersje. Pełna zawiera całą nazwę zawodów. Uproszczona pokazuje grającą w badmintona czerwoną sylwetkę zawodnika na białym tle. Pierwsza wykorzystywana jest na plakatach i dużych nośnikach promujących mistrzostwa. Druga między innymi na gadżetach, pamiątkach i materiałach promocyjnych. Logo przygotowała agencja Bonivest Polska, która odpowiada za obsługę marketingową zawodów.
Polska kadra liczy 20 badmintonistek i badmintonistów - 12 mężczyzn oraz 8 kobiet. Kibice liczą po cichu na dobrą postawę naszych zawodników i walkę o miejsce na podium, choć w gronie faworytów biało-czerwoni nie są zbyt często wymieniani. Wśród mężczyzn do najcenniejszych medali pretendują Duńczycy. O pozostałe walczyć będą Anglicy, Niemcy, Rosjanie. Podobnie wśród kobiet największe szanse na złoto mają Dunki.
Polskim zawodnikom sił może dodać gorący doping publiczności w ursynowskiej hali Arena. To zawsze dodatkowy atut bycia gospodarzem turnieju.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit