Skiraport. Wersja 2.0.4

Mobilna aplikacja dla narciarzy

Mobilna aplikacja dla narciarzy

Wygodna, praktyczna, zawsze dostępna. Mobilna aplikacja dla narciarzy SkiRaport przygotowana na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej – jest do pobrania z naszych łam. Działa w smartfonach z systemem Android i iOS.

Użyteczność aplikacji polega na szybkim dostępie do informacji o warunkach na stokach narciarskich i  snowparkach zlokalizowanych w najpopularniejszych ośrodkach zimowych w Polsce. Pogoda, wysokość średniej pokrywy śnieżnej, stan przygotowania tras, czynne wyciągi, a dalej atrakcyjność oferty towarzyszącej – w niej, między innymi ceny karnetów, standard wypożyczalni, poziom szkół narciarskich, możliwości znalezienia noclegu w pobliżu stoku czy zasad korzystania z promocji dostępnych dla użytkowników aplikacji mobilnych. Dane gromadzi i na bieżąco uaktualnia Stowarzyszenie Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne, organizacja skupiająca największą liczbę krajowych stacji narciarskich i turystycznych. Wiarygodność  udostępnionych informacji łatwo sprawdzić. Porównać je z mapami stoków, podglądem z kamer on-line, wreszcie zestawić z komentarzami użytkowników dzielących się wrażeniami prosto z tras. Mobilna aplikacja dla narciarzy obejmuje 44 ośrodki narciarskie, 120 wyciągów, 38 kolei, 140 wypożyczalni, 85 szkół narciarskich, 70 ratraków.

Pobierz aplikację >>

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit