Najlepsze produkty turystyczne Polski 2003-2012

Na targi ze smartfonem

Sieć Wi-Fi działa szybko i bezbłędnie. Tylko krótką chwilę trwała instalacja aplikacji w smartfonach. Minister Katarzyna Sobierajska i prezes Rafał Szmytke wzbogacili  swoje  e-zbiory biblioteczne o pozycję wydawniczą POT „Najlepsze produkty turystyczne Polski 2003-2012”

Wiceminister Sportu i Turystyki Katarzyna Sobierajska i prezes Polskiej Organizacji Turystycznej  Rafał Szmytke dołączyli do swojej elektronicznej biblioteki nową pozycję opublikowaną przez POT. W pamięci swoich telefonów, podczas targów turystycznych Lato 2013, dokonali instalacji mobilnej aplikacji zawierającej stronice e-wydawnictwa poświeconego produktom turystycznym nagrodzonym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej w dziesięciu edycjach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny.

Urządzenie umożliwiające wgranie do smartfona, lub innego typu elektronicznej aparatury wyposażonej w moduł pozwalający na połączenie z siecią Wi-Fi, było przez trzy dni do dyspozycji uczestników i gości warszawskiej imprezy targowej przy ulicy Marsa. Zainteresowanych dołączeniem do grona posiadaczy tego wyjątkowo zajmującego e-booka nie brakowało. Elektroniczną bibliotekę wkomponowano w ekspozycję fotogramów prezentujących laureatów konkursu edycji roku 2012. Przemyślane połączenie aranżacyjne. Wiele osób, po zapoznaniu się z tradycyjną formą wystawiania zdjęć na planszach – decydowało się na zassanie daleko obszerniejszej porcji wiedzy w postaci wirtualnych plików tekstowych i ilustracyjnych. Ale i odwrotnie. Entuzjaści nowych technologii ściągający wydawnictwo on-line konfrontowali następnie jego treść z wersją  w wariancie  druku na statycznym podłożu. Choć z rosnącą  biegłością  korzystamy z technicznych rozwiązań, nowości i ich udoskonaleń, wielu gości odwiedzających wystawę Polskiej Organizacji Turystycznej prosiło o precyzyjną instrukcję postępowania pozwalającego prawidłowo połączyć telefon z serwerem. Niezbędnych wskazówek udzielali Karolina Sawicka, Marek Tobiasz i Filip Płodzień reprezentujący Departament WspółpracyOstatnia próba. Filip Płodzień z Departamentu Współpracy Regionalnej POT testuje funkcjonowanie systemu i stan połączenia Wi-Fi. Za chwilę będzie tłumaczył zasady obsługi aplikacji pierwszym zainteresowanym e-wydawnictwem POT Regionalnej POT. Do instruktażu pracownicy DWR dołączali zapewnienie o całkowicie bezpłatnym połączeniu z siecią. O tę istotną informację zwracali się właściciele telefonów, których umowy abonenckie  z operatorem sieci komórkowej nie zawierają  opcji bezpłatnego, w ramach limitu, dostępu do Internetu. Wielkością i kształtem przypominające infokiosk (lub automat do wydawania napojów) urządzenie dające możliwość bezprzewodowego wejścia w posiadanie e-wydawnictwa jest częstym elementem aranżacji stoisk podczas wydarzeń z udziałem bądź też pod patronatem POT. Warto zwracać na nie uwagę i korzystać z okazji poszerzenia wiedzy na temat najlepszych produktów turystycznych. Ci z internautów, którzy wolą  przestudiować zawartość e-woluminu „Najlepsze produkty turystyczne Polski 2003-2012” na większym ekranie mogą pobrać je do komputera. Do wyboru  polska i angielska wersja językowa.  Aplikacje umieszczono na portalu http://www.poland.travel/en/.

Podajemy także link pozwalający na bezpośrednie otwarcie kart wydawnictwa: http://pdf.polska.travel/certyfikaty-pot/en

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit