Złote Formaty

Najskuteczniejsze kampanie promocyjne

Najskuteczniejsze kampanie promocyjne

Obradujące 6 lipca 2011 roku w Warszawie jury wyłoniło dwudziestkę finalistów tegorocznej, piątej edycji konkursu Złote Formaty organizowanego przez Grupę Ströer. Nagrodami jest  pięć ogólnopolskich kampanii reklamowych oraz statuetka Złotego Formatu. Polska Organizacja Turystyczna jest partnerem konkursu.

Przedstawicielką POT w gronie jurorów oceniających projekty promocyjne zgłoszone przez polskie miasta i regiony była wiceprezes Elżbieta Wąsowicz-Zaborek.

Konkurs Złote Formaty stanowi przegląd osiągnięć promocyjnych polskich miast i regionów oraz weryfikację postępów w zakresie efektywności działań promocyjnych. Rozstrzygnięcie V edycji nastąpi 20-21 września 2011 roku w warszawskim hotelu Sheraton podczas Festiwalu Promocji Miast i Regionów. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez organizatora i mecenasa konkursu Grupę Ströer w Polsce. W zwycięskiej puli jest 5 ogólnopolskich kampanii reklamowych, kampanie w warszawskim Metrze, na nowoczesnych nośnikach Infoscreen oraz prestiżowe statuetki Złotego Formatu. Zostaną również wręczone Nagrody Specjalne ufundowane przez Partnerów i Patronów Konkursu – Związek Miast Polskich, magazyny Elle i Brief for Poland oraz portal PRoto.pl.

Do Konkursu samorządy mogły zgłaszać projekty promocyjne w pięciu kategoriach: Grand Prix Festiwalu za całokształt działań promocyjnych prowadzonych na przestrzeni dwóch ostatnich lat; Event; Wydawnictwo promocyjne; Kampania Reklamowa; Kampania public relations/public relations on-line.

Do tegorocznej edycji Konkursu 67 samorządów reprezentujących wszystkie województwa Polski zgłosiło 157 projektów promocyjnych. Spośród nich do finału Jury zakwalifikowało 33 najlepsze projekty – 18 zgłoszonych przez miasta (Gdynia, Gdańsk, Jarocin, Poznań, Kraków, Lublin, Częstochowa, Śrem, Ruda Śląska, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski oraz Wrocław) i 15 nadesłanych przez województwa (łódzkie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, małopolskie, pomorskie, śląskie i lubelskie). Rekordzistami są Gdańsk oraz województwo warmińsko-mazurskie – w finale znalazły się aż 4 projekty zgłoszone przez te samorządy.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!