Konkurs

Nakręć piękny wschód Polski, zwierzaki mile widziane

Każdy kto poczuję wenę twórczą może włączyć się w kampanię Piękny Wschód realizowaną na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach projektu „Promocja zrównoważonego rozwoju turystyki”, Działanie V.1 Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

Autorzy kampanii ogłosili konkurs na film promujący uroki wschodnich regionów Polski.

Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić film, którego treść przekona widza do podróży i odwiedzenia turystycznych terenów województw na wschodzie kraju. Kanwą obrazu mogą być zarejestrowane obrazy i wrażenia z pobytu, ale niekoniecznie. Można puścić wodze  wyobraźni i snuć swobodnie reżyserowaną fabułę. Na pewno dobrze ocenione przez jurorów konkursu będzie pojawienie się na ekranie przedstawicieli tamtejszej fauny. Liczna rodzina sympatycznych zwierzaków zamieszkujących te zakątki obsadzona została bowiem w roli bohaterów przez twórców toczącej się obecnie kampanii Piękny Wschód.

Konkurs trwa w serwisie MillionYou.com i tam też,  w dziale filmy konkursowe, można już oglądać pierwsze z nakręconych dzieł. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców obiecującą pulę nagród. Laureat pierwszego miejsca otrzyma  2. 5 tys. zł, drugiego – 1. 5 tys. zł,  a trzeciego - 1 tys. zł. Ponadto jury przyzna dziesięć wyróżnień po 500 zł.

Zainteresowanych zasadami  konkursu  i szczegółami kampanii zachęcamy do przejrzenia informacji zamieszczonych na  stronie www.pieknywschod.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit