Zmiany kadrowe

Nowy wicedyrektor DWR POT

Jacek Janowski

Jacek Janowski pełni od 1 października 2012 roku funkcje wicedyrektora Departamentu Współpracy Regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej.

Pracę w POT rozpoczynał dziesięć lat wcześniej. Należy do grona najbardziej  doświadczonych pracowników specjalizujących się w organizacji i koordynacji przedsięwzięć  związanych z promocją polskiego sektora turystyki. Bezpośrednio przed objęciem funkcji  wicedyrektora Departamentu Współpracy Regionalnej w POT był sekretarzem Zespołu ds. UEFA EURO 2012.

Wcześniej, w latach 2003-2010, odpowiadał za prawidłową organizację i przebieg konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny.  Od 2004 do 2010 roku koordynował konkurs dla dziennikarzy im. Orłowicza - „Na najlepsze materiały prasowe, radiowe i telewizyjne promujące polską turystykę” oraz do roku 2009 konkurs „Turystyczna Pamiątka z Regionu”. Uczestniczył w pracach kapituły przyznającej Certyfikaty POT najlepszym produktom turystycznym, a także konkursów im. Orłowicza, 7 cudów unijnych funduszy – Polska Pięknieje, Wielkie Odkrywanie Małopolski, Najlepsza stacja narciarska. Wieloletni członek Jury Krajowego w międzynarodowym programie edukacji ekologicznej „Blue Flag”. W 2010 roku lider projektu pod tytułem „Imprezy promocyjne w Szczecinie i Gdyni”, które inaugurowały i stanowiły uroczysty finał międzynarodowej kampanii POT „Chopin Polska the Course” - w formie wydarzeń kulturalnych, festynów i koncertów estradowych z udziałem wielotysięcznej publiczności.

Ekspert komisji oceniającej projekty w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 - Działanie 6.4 Inwestycje w produkty turystyczne o znaczeniu ponadregionalnym. Zapraszany w roli prelegenta na szkolenia, konferencje i warsztaty dotyczące marketingu w turystyce, tworzenia i promocji produktów turystycznych i marki turystycznej.

Wykształcenie:

Absolwent studiów MBA na wydziale „Zarządzanie” (Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie). Absolwent Podyplomowego Studium Komunikacji Społecznej i Mediów Polskiej Akademii Nauk. Magister Ekonomii (Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie). Inżynier Zarządzania (Wyższa Szkoła Oficerska we Wrocławiu).

Zainteresowania: Sport (szczególnie piłka nożna, koszykówka, narciarstwo), ekonomia,

turystyka (poznawanie nowych miejsc).

Ulubiona forma spędzania wolnego czasu: uprawianie sportu, podróżowanie, muzyka rockowa.
Ulubiony region Polski: polskie miasta, Bieszczady.

Motto życiowe: „Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt”.

Znajomość języków obcych: angielski.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!