Konkurs pod patronatem POT

Piękno regionu w obiektywie

Fotografia Tomasza Okoniewskiego - zwycięzca konkursu fotograficznego 2010

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej objął patronatem konkurs fotograficzny „Podkarpacka przestrzeń w obiektywie”.

Konkurs dla miłośników fotografii, którzy potrafią uwiecznić swoim aparatem piękno regionu ogłosiła Podkarpacka Organizacja Turystyczna. Regulamin określa cztery kategorie, w których oceniane będą nadsyłane prace. Pierwsza to „Reportażowe zapisy chwili”. Tytuły kolejnych trzech brzmią: „Przyroda i krajobrazy Podkarpacia”, „Architektura” oraz „Aktywnie - turystycznie, sportowo i rekreacyjnie”.

Autorzy mogą zgłosić do pięciu zdjęć. Należy je przesłać do 31 października na adres Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302, oraz e-mailem: prot@prot.rzeszow.pl. Przesyłka musi zostać opatrzona kartą zgłoszenia. Karta zamieszczona  jest na stronie internetowej www.podkarpackie.travel.pl.

W puli konkursowych nagród znalazły się między innymi aparat fotograficzny dobrej klasy, pobyty w ośrodkach wypoczynkowych i rejsy żaglówkami po Solinie.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit