Podsumowanie mistrzostw Europy

Podziękowanie dla POT od UEFA

A 165751

Na ręce Adama Zaborowskiego, doradcy prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, pełnomocnika ds. UEFA EURO 2012™ w POT, skierowany został oficjalny list Unii Europejskich Związków Piłkarskich.

W liście, Martin Kallen, dyrektor operacyjny UEFA Events S.A. oraz Adam Olkowicz, dyrektor Turnieju EURO 2012 w Polsce, podsumowują Finałowy Turniej UEFA EURO 2012™ rozegrany w Polsce i na Ukrainie.

Pozytywnie oceniają wspaniałą atmosferę i wysoką jakość jego organizacji podkreślając, że sukces mistrzostw Europy jest zasługą wszystkich współorganizatorów, a ich poziom organizacyjny wyznacza nowe, wysokie standardy gospodarzom następnych turniejów. Wyrażają przekonanie, że właściwa współpraca i umiejętna koordynacja działań w toku niezwykle złożonego organizacyjnie przedsięwzięcia, zdecydowała o końcowym sukcesie i najwyższych notach wystawianych temu wydarzeniu sportowemu zarówno przez setki tysięcy sympatyków futbolu goszczących w Polsce, międzynarodowe media, władze UEFA, jak i ogromną większość Polaków.

„Jednym z najważniejszych i najbardziej odpowiedzialnych zadań było opracowanie i wdrożenie programu promocji Polski w kontekście UEFA EURO 2012™ w kraju i za granicą" – czytamy w liście. Martin Kallen i Adam Olkowicz dziękują za współpracę zespołowi Polskiej Organizacji Turystycznej w przygotowaniu i realizacji kampanii promującej finałowy turniej najlepszych reprezentacji piłkarskich Europy. Dziękują także za osobiste zaangażowanie Adama Zaborowskiego. Stwierdzają, że sukces wspólnych działań nie byłby możliwy bez energii, entuzjazmu i poświęcenia, jaki w tok prac wkładał pełnomocnik ds. UEFA EURO 2012™ w POT.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit