Berlińskie ITB

Pomorze Regionem Partnerskim stoiska narodowego

Stoisko Polskiej Organizacji Turystycznej ... Więcej >>

125 wystawców z całej Polski w tym samorządów, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, biur podróży hoteli zrzeszeń i stowarzyszeń, punktów i centrów informacji turystycznej będzie się promowało na stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej podczas tegorocznych berlińskich targów ITB trwających od 11 do 15 marca.

Od jedenastu lat Polska zajmuje w kompleksie wystawienniczym Messe Berlin halę 15.1 o powierzchni półtora tysiąca metrów kwadratowych. Ponad sto metrów kwadratowych zajmie stoisko Pomorza, które pełniło będzie rolę Regionu Partnerskiego stoiska polskiego.

Flagowym produktem będzie prezentowany przez Gdynię The Tall Ship's Races - Gdynia 2009, największy zlot żaglowców, które pojawią się u polskich wybrzeży 3 i 4 lipca. W programie promującym region i tę widowiskową imprezę zaplanowano konferencję prasową, koncerty szantowe, występ zespołu muzyki dawnej, pokazy masaży i zabiegów spa, konkursy i degustacje. Podróżnych wysiadających na głównym dworcu kolejowym w Berlinie powita dwustronna reklama o powierzchni 200 metrów kwadratowych nawiązująca do Gdynia Tall Ship's Races.

Stoisko Polskiej Organizacji Turystycznej zachowa znaną z ubiegłorocznych ITB aranżację projektu Elżbiety Perłowskiej. W zamyśle kompozycji scenograficznej wykorzystane zostało sugestywne biało-czerwone zestawienie kolorystyczne elementów architektury wnętrza z silnie wyeksponowanym, rozpoznawalnym powszechnie logo polskiej turystyki. Ważnym elementem jest pokaźnych rozmiarów telebim służący emisji promocyjnych materiałów filmowych przygotowanych przez polskich wystawców, a także kameralna scena - miejsce pokazów i prezentacji, promocyjnych konkursów i widowiskowych występów artystycznych.

Konferencje prasowe

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit