European Travel Commission

Praca dla specjalistów w dziedzinie turystyki

Doskonale wykształceni specjaliści z Polski pracujący w europejskich instytucjach cenieni są dzięki swoim kompetencjom. Do 31 lipca trwała rekrutacja w renomowanej European Travel Commission (ETC).

Kierownictwo ETC zaprosiło do zgłaszania kandydatur na stanowiska w swojej brukselskiej centrali. Zatrudnianie międzynarodowego, wysoko wykwalifikowanego personelu  jest elementem strategii ETC  kładącej nacisk na  wzmacnianie więzi z partnerami europejskimi. Do 31 lipca przyjmowane były  wnioski aplikacyjne od osób, które zdecydują się ubiegać o objęcie jednego z obecnie wolnych stanowisk.

Marketing, Communications & PR Manager

Do jego podstawowych zadań będzie należało m.in.: prowadzenie działań marketingowych ETC; tworzenie, zarządzanie i ewaluacja biznes planu; planowanie strategiczne, e-marketing dla portalu, branding; prowadzenie kampanii prasowych i PR-owych w formach off- i on-line; nadzorowanie i motywowanie podlegającego mu zespołu specjalistów.

Research & Development Manager

Do jego podstawowych zadań będzie należało m.in.: ciągłe zapewnianie wsparcia w obszarach badań prowadzonych przez podlegający mu zespół; utrzymywanie ciągłości w przepływie informacji zebranych w procesach konsultacji; analizy i wnioskowania oparte na dowodach i zaleceniach wynikających z określonych planów biznesowych.

Finance, HR & Administration Manager

Do jego podstawowych zadań będzie należało m.in.: zarządzanie środkami finansowymi oraz systemami ITC w ETC; zapewnianie sprawnej administracji brukselskiego biura; wsparcie Dyrektora Zarządzającego w monitorowaniu budżetu oraz działaniach rekrutacyjnych i HR-owych.

European Travel Commission utworzona została w 1948 roku. Działa jako organizacja non-profit z siedzibą w Brukseli. W imieniu swoich 35 członków narodowych organizacji turystycznych, zajmuje się między innymi promowaniem turystyki europejskiej na zamorskich  rynkach. ETC prowadzi również badania rynku i forum wymiany wiedzy oraz najlepszych praktyk w dziedzinie turystyki.

Osobą odpowiedzialną z ramienia kierownictwa ETC za przebieg procesu rekrutacji był Mr Eduardo Santander, Executive Director, European Travel Commission (ETC), Commission Européenne du Tourisme (CET), Rue du Marché aux Herbes 61, 1000 Brussels – Belgium, tel.: + 32 - 2 - 548 90 00 / 04 (direct), fax: + 32 - 2 - 514 18 43, email: eduardo.santander@visiteurope.com

Obszerniej o wymaganiach, jakich oczekuje się od kandydatów zainteresowanych pracą w brukselskiej centrali ETC informują  załączniki, które publikujemy poniżej:

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit