Przed rejsem żaglowca „Fryderyk Chopin”

Program telewizyjny na zlecenie POT

17 maja br. rozpoczyna się emisja przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną i Telewizję Polską S.A. programu „POLSKA NA ŚNIADANIE”. Jest  on częścią kampanii promocyjnej Polski na rynkach zagranicznych, finansowanej ze środków unijnych z działania 6.3. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem”.

Program jest elementem ogromnego przedsięwzięcia promocyjnego - rejsu żaglowca „Fryderyk Chopin”, który przypłynie do znanych portów europejskich: Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji  w których odbędą się ciekawe wydarzenia promujące nasz kraj. Program ma wspierać budowanie tożsamości wewnętrznej Polaków wokół działań promujących kraj za granicą. Wartością dodaną ma być promocja turystyki wewnątrz kraju – bo jak promować nasz kraj za granicą, nie znając go i nie kochając.

Program telewizyjny „Polska na śniadanie” będzie poszukiwał oryginalnych i charyzmatycznych osób, które potrafią w ciekawy, niebanalny sposób zaprezentować miejsca w Polsce o niezwykłym klimacie i atmosferze.

Wynikiem realizacji programu będzie wybranie Ambasadorów Polskiej Turystyki, których zadaniem będzie  - z jednej strony - promocja ciekawych miejsc w  Polsce w sposób intrygujący i niekonwencjonalny, z drugiej zaś -  prowadzenie relacji z portów, gdzie przypływa żaglowiec „Fryderyk Chopin” i gdzie odbywają się najważniejsze wydarzenia promujące nasz kraj.

Zobacz zwiastun programu:

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/polska-na-sniadanie-wez-udzial-w-konkursie-/1721861

 Czytaj także:

Do 14 maja trwa casting do programu „Polska na śniadanie”

Promocja Polski pod żaglami Chopina

 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 agencji castingowej „Trailer & More”
Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit