Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Nowym Jorku

Promocja Biegu Piastów w Kanadzie

Jan Rudomina…Więcej »

Od 13 do 15 lutego odbędzie się w Gatineau Park, położonym w kanadyjskiej prowincji Quebec, trzydziesta pierwsza edycja jednego z najważniejszych biegów narciarskich na świecie - Gatineau Loppet.

Impreza ta będzie nadzwyczajną okazją do promocji polskiego Biegu Piastów, który w 2008 roku dołączył do światowej rodziny biegów narciarskich Word Loppet, a także okazją do promocji aktywnej turystyki w Polsce oraz Karkonoszy i Dolnego Śląska jako miejsca realizacji takiej turystyki.
Inicjatorem promocji jest Ambasada Polski w Kanadzie we współpracy z organizatorami Gatineau Loppet i Polskim Ośrodkiem Informacji Turystycznej w Nowym Jorku.

- Już 14 stycznia, w Ambasadzie RP w Ottawie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Piotra Ogrodzińskiego, ambasadora RP w Kanadzie oraz Alaina d'Entremonta, przewodniczącego Gatineau Loppet.

Tematami przewodnimi konferencji będzie 31. Edycja Gatineau Loppet oraz przystąpienie Biegu Piastów do Wordloppet, czyli do Światowej Ligi Narciarskich Biegów Długodystansowych – mówi Marta Grywalska, pierwszy sekretarz Ambasady RP w Ottawie.

Podczas Gatineau Loppet, Polska, Bieg Piastów, Karkonosze oraz Dolny Śląsk będą promowane na specjalnym stoisku, przygotowanym przez Ambasadę RP w Ottawie z udziałem Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Nowym Jorku.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit