ITB Asia w Singapurze

Promocja krajów Wyszehradzkich

W dn. 22-24 października br. w Singapurze odbyły się po raz pierwszy targi ITB Asia. Targi te przeznaczone są głównie dla profesjonalistów i odbywają się w formule B2B. Targom towarzyszyła równolegle sesja naukowa ITB Asia Convention.

Kraje Grupy Wyszehradzkiej zaprezentowały się na wspólnym stoisku. Polskę reprezentowały przedstawicielki Polskiej Organizacji Turystycznej: Aneta Książek oraz Anna Jarmontowicz (Orbis Incoming Tour Operator).
Promocja regionu V-4 koncentruje się głównie na obszarze turystyki kulturowej. Dominują oferty związane ze zwiedzaniem miast i obiektów UNESCO. Dodatkowo każde z krajów Grupy V-4 miało do swojej dyspozycji szklaną gablotkę, w której mogło prezentować typowe dla swojego regionu przedmioty.
Polską prezentację urozmaiciły przedmioty i produkty związane z polską kuchnią, Rokiem Chopinowskim 2010 oraz biżuterią z bursztynu.
Aneta Książek

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit