Przypominamy zainteresowanym udziałem w warsztatach POT i MT Targi

Do 10 września do godz. 15.00 będą przyjmowane zgłoszenia osób zainteresowanych uczestnictwem w bezpłatnych warsztatach dla przedstawicieli branży turystycznej „Jak tworzyć oferty w oparciu o polskie atrakcje turystyczne i na nich zarabiać”.

Warsztaty odbędą się 24 września podczas drugiego dnia XVIII Międzynarodowych Targów TT Warsaw. Do udziału w nich zapraszają organizatorzy – Polska Organizacja Turystyczna i MT Targi. Patronat honorowy nad warsztatami objął Minister Sportu i Turystyki, partnerem jest Polska Izba Turystyki, a patronem branżowym „Wiadomości Turystyczne”.

Tematyka warsztatów obejmuje praktyczne zagadnienia z zakresu tworzenia interesujących, dopracowanych ofert wycieczek po Polsce obejmujących krok po kroku wszystkie ich elementy od organizacji transportu, noclegu, wyżywienia, programu zwiedzania, właściwych usług przewodnickich po wszelkie związane z organizacją kwestie formalno-prawne. Szczególny nacisk położony zostanie na aspekt sprzedażowy, czyli umiejętność konstruowania ofert zgodnie z oczekiwaniami grup klientów, do których będą kierowane.  Konkretne oferty oparte na produktach turystycznych posiadających Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej, tworzone będą przy aktywnym udziale uczestników podczas zajęć praktycznych prowadzonych w kilkuosobowych grupach. Oferty, które zostaną ocenione najwyżej będą promowane przez Polską Organizację Turystyczną. Zajęcia poprowadzą przedstawiciele POT oraz posiadający wiedzę praktyczną specjaliści z branży turystycznej.

Zgłoszenia udziału w warsztatach przyjmowane będą do 21 września do godz. 15.00. Zainteresowani powinni dokonać  rejestracji na www.ttwarsaw.pl/rejestracja. Podpowiadamy, że uczynić to najlepiej nie zwlekając, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy umieszczony został pod adresem www.ttwarsaw.pl. Po jego wypełnieniu należy przesłać go  faksem na nr 22/ 529 39 00 lub mailem: sbryniarska@mttargi.pl.

Formularz zamieszczamy na następnej stronie.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit