Wolontariusze

Spisali się na medal

Wolontariusze, którzy w ramach praktyk w POT pracowali na stoisku w warszawskim Fan Campie

W  sondażach zadowolenia  kibiców i turystów  w trakcie piłkarskich mistrzostw Europy wysokie oceny zbierają wolontariusze. Między innymi ponad 80 proc. obcokrajowców wypowiada się z pozytywnie  o ich pracy, kompetencji i umiejętności odpowiedzi na pytania. W zespole obsługującym stoiska Polskiej Organizacji Turystycznej w Fan Campach pracowało trzydzieścioro wolontariuszy, studentów uczelni wyższych prowadzących kierunki turystyczne.

To była na pewno przygoda. Życiowa i zawodowa. Byli przez kilka tygodni częścią ogromnej, sprawnie działającej machiny organizacyjnej i marketingowej. I byli jej potrzebni. Wielkie międzynarodowe widowisko zyskało dzięki nim i ich zaangażowaniu. Doskonale wywiązali się z przyjętych obowiązków. Zdali test. Niełatwy. Zespół młodych wolontariuszy spisał się na medal. Wszyscy musieli wykazać się szeroką wiedzą na temat produktów turystycznych, ale też sprostać trudnemu zadaniu zainteresowania ofertą turystyczną  rozbawionych kibiców, których uwaga skupiona była przecież głównie na emocjach sportowych. Nabrali doświadczenia z zakresu profesjonalnej obsługi wymagającej, specyficznej grupy  klientów, uczestników wielkich imprez. Na zakończenie praktyk studenckich, wolontariusze odebrali z rąk Adama Zaborowskiego, doradcy prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, pełnomocnika d/s UEFA EURO 2012™ oficjalne Certyfikaty POT potwierdzające odbycie praktyki. Nie są one tylko kolejnym zaświadczeniem zbieranym przez okres studiów. Są niepowtarzalną,  jedyną swego  rodzaju pamiątką. Obok logo POT znajduje się motyw graficzny symboliki turniejowej. Polska Organizacja Turystyczna jako jedyna instytucja państwowa otrzymała na podstawie zawartej umowy zgodę nas używanie w celach promocyjnych licencjonowanego znaku UEFA EURO 2012™.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit