POT Partnerem Konkursu „Teraz Polska”

Termin składania ankiet upłynął 16 stycznia

logo Teraz Polska

Polska Organizacja Turystyczna została partnerem tegorocznej edycji konkursu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” na Najlepsze Produkty i Usługi. W tym roku utworzono osobną kategorię konkursową dla produktów i usług turystycznych.

Warto wziąć udział w rywalizacji o  nagrodę w postaci prestiżowego Godła „Teraz Polska”. Znak jest rozpoznawalny przez klientów, w pozytywny sposób wpływa na wizerunek firmy i jej ofertę handlową. Oprócz prawa posługiwania się Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”, przedsiębiorstwa turystyczne, których produkty uzyskają najwyższe noty w ocenie Komisji Ekspertów, otrzymają zniżki na reklamy w mediach współpracujących z Fundacją, możliwość udziału na preferencyjnych warunkach w zagranicznych targach i misjach gospodarczych, członkostwo w Klubie „Teraz Polska”, który zrzesza wszystkich dotychczasowych laureatów konkursu.

Konkurs „Teraz Polska” należy do najbardziej znaczących  przedsięwzięć  w dziedzinie promocji innowacyjnych i konkurencyjnych produktów oraz usług. Doceniając jego wartość  w propagowaniu najlepszych wzorów w gospodarce, Prezydent RP objął konkurs honorowym patronatem.

Organizatorzy zapraszają firmy, które decydują się przystąpić do tegorocznej edycji konkursu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” do przesyłania wypełnionych ankiet weryfikacyjnych do Biura Konkursu.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu Konkursu „Teraz Polska” oraz warunków uczestnictwa można uzyskać na stronie www.terazpolska.pl lub bezpośrednio w Dziale Konkursu „Teraz Polska” – tel.: 22/ 826-01-91; e-mail: konkurs@terazpolska.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit