Konferencja POT, MSiT oraz województw Podlaskiego i Warmińsko-Mazursiego

To sprawa narodowa - Mazury i Białowieża potrzebują Waszych głosów!

Próba działania internetowego kiosku do głosowania...Więcej>>

Apel o przyłączenie się do ogólnopolskiej kampanii powszechnego głosowania na Wielkie Jeziora Mazurskie i Puszczę Białowieską - polskie kandydatury w plebiscycie 7 Nowych Cudów Świata - skierowali gospodarze konferencji prasowej do dziennikarzy przybyłych do warszawskiej siedziby PAP przy ulicy Brackiej.

W spotkaniu z przedstawicielami mediów uczestniczyli Katarzyna Sobierajska, wiceminister Sportu i Turystyki, Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Jarosław Dworzański, marszałek Województwa Podlaskiego i Jarosław Słoma, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazursiego.

Głosujemy do 7 lipca

22 maja ogłoszony został „Ogólnopolskim Dniem Głosowania” przez Polską Organizację Turystyczną, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz komitety kandydatów: urzędy marszałkowskie województw Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego. Ten dzień rozpoczyna okres powszechnej mobilizacji rodaków w kraju i poza jego granicami, którzy powinni solidarnie wesprzeć polskich kandydatów oddając na nich swoje głosy. Mogą to uczynić wysyłając e-mail lub korzystając z telefonu. 7 lipca ten etap rywalizacji zostanie zakończony. Założeniem konkursu jest pozyskiwanie kandydatur i reprezentujących ich komitetów, a następnie głosów popierających wybrane destynacje. Wyniki powszechnego głosowania podsumują organizatorzy ze szwajcarskiej fundacji New Open World Corporation kwalifikując do dalszego etapu konkursu 77 destynacji spośród 261 zgłoszonych. Z grona zwycięzców tej rundy eksperci pod przewodnictwem prof. Federico Mayora, byłego dyrektora generalnego UNESCO, wybiorą 21 kandydatów, z których internauci wyłonią finałową siódemkę. Zabawa zakończy się w 2011 roku.

„To sprawa narodowa”

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit