Prezentacje produktów turystycznych na stoisku POT

TT Warsaw - od czwartku do soboty przy Marsa

24 września rozpoczęły się XVII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2009. Potrwają trzy dni - do soboty, 26 września.

Po raz pierwszy wystawcy i targowi goście TTW spotykają się w nowym Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obecni są przedstawiciele 60. krajów świata. Większość prezentuje oferty na stoiskach narodowych. Krajem partnerskim tegorocznej edycji jest Egipt.

Na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej przez trzy targowe dni trwają prezentacje produktów turystycznych – szczegółowy porządek wystąpień publikujemy w tabeli poniżej.

Polska Organizacja Turystyczna jest też współorganizatorem wspólnie z MT Polska, Wiadomościami Turystycznymi oraz portalem otoWakacje.pl warsztatów na temat profesjonalnej promocji oferty turystycznej. Odbędą się one podczas drugiego i trzeciego dnia targów. Uczestnicy dowiedzą się jak tradycyjne techniki promocyjne, tj. wydawnictwa, strony internetowe, występy targowe itp. mogą pomóc w budowaniu skutecznej i efektywnej komunikacji z klientem. Warsztaty prowadzone będą przez profesjonalistów - praktyków.

Ważnym wydarzeniem w programie uroczystego otwarcia tegorocznych TTW było oficjalne wręczenie polskim firmom turystycznym certyfikatów w ramach programu certyfikacji przedsiębiorców turystycznych, służącego uproszczeniu procedur wizowych dla osób ubiegających się o wizy turystyczne. Jest to efekt podpisania Deklaracji o Współpracy w Zakresie Aktywizacji Turystyki Przyjazdowej do Polski pomiędzy Ministerstwem Spraw Zagranicznych a Polską Izbą Turystyki.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit