Głosowanie trwa

Tuba - oddaj głos na Mazury

Minister Sportu i Turystyki RP objął patronat nad kampanią „Mazury Cud Natury”  prowadzoną przez samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, promującą Polskę w Europie i na świecie przez piękno Krainy Mazurskich Jezior, jedynego polskiego kandydata-finalisty światowego konkursu szwajcarskiej Fundacji „New 7 Wonders” na 7 Nowych Cudów Natury.

W pierwszym dniu kampanii, 2 grudnia na Skwerze Hoovera w Warszawie zainaugurowano akcję powszechnego oddawania głosów na polskiego kandydata. Nosiła ona nazwę „Tuba - oddaj głos na Mazury”. Do udziału zapraszali Arkadiusz Jakubik aktor i reżyser oraz  Robert Kępiński,  dyrektor Departamentu Planowania Marketingowego Polskiej Organizacji Turystycznej. Tego samego dnia można było po raz pierwszy zalogować się do nowego portalu, który będzie gościł osoby o znanych nazwiskach wspierające kampanię promocyjną „Mazury Cud Natury’. Wśród nich są już między innymi Edyta Herbuś, Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Wodecki, Jakub Porada, Bartosz Węglarczyk, Kinga Rusin, Ewa Farna, Wojciech Mann, Piotr Galiński, Iwona Pavlović, Dorota Stalińska, Marek Borowski, Sonia Bohosiewicz, Monika Pyrek.

Rywalizacja  w konkursie 7 Nowych Cudów Natury toczy się od 2008 roku. W lipcu ubiegłego roku ogłoszono listę 28. finalistów, na której znalazły się  Mazury  w stawce 5 najpiękniejszych miejsc Europy. Trwające obecnie głosowanie internetowe, SMS-owe i telefoniczne potrwa do 11 listopada 2011 r.

Adres strony to www.MazuryCudNatury.TV

 

 

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!