Wizyta na Stadionie Narodowym

Unijni parlamentarzyści przyjęli zaproszenie turystyczne do Polski

Do trzystuosobowej reprezentacji europejskich parlamentarzystów, Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej skierował zaproszenie, do turystycznych pobytów w Polsce

Jednym z punktów programu pobytu w Warszawie uczestników dwudniowego posiedzenia Konferencji Przewodniczących Parlamentów UE  współorganizowanego przez Sejm i Senat RP, szefów izb z państw członkowskich Unii, Parlamentu Europejskiego oraz krajów kandydujących do wspólnoty – była wizyta na Stadionie Narodowym.

Trzystuosobowej reprezentacji europejskich parlamentarzystów, Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej złożył zaproszenie, do - nie tylko oficjalnych, ale także turystycznych pobytów w Polsce. Poprosił także, aby potraktowane ono być mogło jako zaproszenie dla wszystkich mieszkańców krajów Europy. Będą mile witanymi gośćmi, zarówno jako kibice piłkarscy, jak też turyści korzystający z szerokiej oferty usług turystycznych. Przedsmak zbliżających się emocji turniejowych zebrani poczuli w trakcie widowiskowego pokazu żonglerki piłkarskiej w wykonaniu zawodników biorących udział w organizowanych przez POT imprezach promujących czerwcowe mistrzostwa Europy i walory narodowej turystyki. Materiały informacyjne przygotowane przez POT wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród obecnych, a obsługa stoiska wystawienniczego zaaranżowanego przed wejściem do reprezentacyjnej loży, w której zgromadzili się przedstawiciele europejskich organów ustawodawczych, przez cały czas wizyty udzielała odpowiedzi na liczne szczegółowe pytania. Na ekranach wewnętrznych telebimów emitowano serię reklamowych wideoklipów. Między innymi wykorzystywanych we wszystkich odsłonach tematycznych toczącej się międzynarodowej kampanii marketingowej „Feel Invited”.

Adam Zaborowski, doradca prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, pełnomocnik ds. UEFA EURO 2012™ w POT, komentując dla Aktualności Turystycznych przebieg  spotkania na Stadionie Narodowym, uznał  je za wydarzenie istotne w działaniach promujących wizerunek Polski w Europie i na świecie. Obecność licznego grona opiniotwórczych polityków europejskich, zgromadzonych w działającej na wyobraźnię scenerii nowoczesnego architektonicznie obiektu piłkarskiego, została wykorzystana zgodnie z najlepszymi regułami marketingu międzynarodowego. Udało się zaprezentować wydarzenia związane z turniejem UEFA EURO 2012, a  w powiązaniu z kontekstem piłkarskim - walory narodowej turystyki oraz ofertę wielu kategorii usług turystycznych.

Mistrzowski pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu zawodników biorących udział w organizowanych przez POT imprezach promujących czerwcowe mistrzostwa Europy i walory narodowej turystykiWizyta europejskich parlamentarzystów na terenie Stadionu Narodowego była dobrze przyjętym, nieformalnym wydarzeniem pobytu w Polsce. Oferta turystyczna w wielu jej wariantach i formach z pewnością zachowana zostanie w pamięci jako sugestywny element warszawskiego szczytu, który kończył polskie przewodnictwo w Konferencji Przewodniczących Parlamentów UE. Przejmuje je po Polsce Cypr, który sprawował będzie prezydencję w KPP.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit