Spotkanie Europejskiego Kwartetu

V-4 w Starych Jabłonkach

 Prezentacja projektu wspólnego stoiska państw Grupy V-4 na targi JATA w Japonii

W Starych Jabłonkach odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli Narodowych Organizacji Turystycznych z Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Celem spotkania było omówienie stanu realizacji wspólnych działań promocyjnych w 2008 roku oraz ustalenie strategii na 2009 rok.

Rynki objęte wspólnymi działaniami to Japonia, Chiny, USA, a od roku 2007 także część azjatycka Rosji. W ramach prac Grupy V-4 prowadzona i aktualizowana jest strona internetowa www.european-quartet.com. Wspólne działania obejmują również produkcję materiałów informacyjnych, takich jak broszury i film oraz przygotowania wystąpień targowych (Japonia, Chiny), organizację podróży studyjnych oraz prowadzenie programu edukacyjnego przeznaczonego dla przedstawicieli branży w USA.

Wszystkie wspólne działania grupy firmowane są sloganem promocyjnym: „European Quartet – One Melody”.

W czasie dwudniowego spotkania goście zapoznali się również z atrakcjami regionu Warmińsko-Mazurskiego. Wzięli udział w rejsie po jeziorze Szeląg Mały oraz kosztowali specjały kuchni regionalnej.

Następne robocze spotkanie Grupy V-4 odbędzie się na początku grudnia w Warszawie. Jego celem będzie zatwierdzenie szczegółowego planu działań na 2009 rok.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit