Światowy konkurs na 7 Nowych Cudów Świata

Walka o półfinał trwa. Zapraszamy w niedzielę, od 12.00 do 15.00 na Skwer Hoovera w Warszawie

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza na Skwer Hoovera, gdzie czynny będzie punkt informacyjny oraz stanowiska do głosowania na polskie kandydatury w światowym konkursie na „7 Nowych Cudów Natury” – Wielkie Jeziora Mazurskie i Puszcza Białowieska.

Do oddania głosów na obydwie polskie kandydatury zachęcać będą znane postaci z życia świata teatru, kultury i sportu. Ostateczny termin głosowania na destynacje turystyczne, które przejdą do półfinału mija 7 lipca br.

W konkursie „New 7 Wonders of Nature” bierze udział 261 kandydatur z całego świata podzielonych na 7 kategorii. Do półfinału awansuje tylko po 11 kandydatur z każdej kategorii. Wielkie Jeziora Mazurskie i Puszcza Białowieska występują w dwóch różnych kategoriach, więc można głosować na dwóch naszych kandydatów. Mazury są w pierwszej grupie (Landscapes, Ice Formations), a Białowieża w grupie E (Forests, National Parks, Nature Reserves).
Głosy można oddawać tylko przez Internet i to ile osób zagłosuje na nasze kandydatury zadecyduje o tym, czy przejdą one do półfinału. Głosować można na stronie internetowej: www.new7wonders.com. Głosy można oddawać także na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki www.msport.gov.pl, Polskiej Organizacji Turystycznej www.pot.gov.pl , a także: www.mazurycudnatury.pl , www.bialowiezaforest.eu.

Aktualnie Puszcza Białowieska zajmuje 5. miejsce, a Wielkie Jeziora Mazurskie - 2. miejsce. Bieżący ranking: www.new7wonders.com/nature/en/liveranking

Liczą się Wasze głosy. Bądźcie w niedzielę, 28 czerwca na Skwerze Hoovera w godzinach od 12.00 do 15.00

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit