TT WARSAW 2009

Ważne dla uczestników warsztatów POT pn. „Profesjonalna promocja oferty turystycznej”

Przypominamy wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w warsztatach Polskiej Organizacji Turystycznej pn. „Profesjonalna promocja oferty turystycznej”, że do 10 września należy zgłosić deklarację uczestnictwa. Współorganizatorami są MT Polska, Wiadomości Turystyczne i otoWakacje.pl.

Warsztaty prowadzone będą w ramach XVII Międzynarodowych Targów Turystycznych „TTW Warsaw w Warszawie, 25 i 26 września. Tematyka obejmuje tradycyjne techniki promocyjne, tj. wydawnictwa, strony internetowe, występy targowe itp., wykorzystywane w efektywnej komunikacji z klientem. Poprowadzą je specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w tej dziedzinie. Zajęcia zakończy wręczenie certyfikatów.

Zasady uczestnictwa i program

Organizator: Polska Organizacja Turystyczna
Współorganizatorzy: Międzynarodowe Targi Polska, Wiadomości Turystyczne, otoWakacje.pl
Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Makowska 95, sala konferencyjna „C”, I piętro
Termin: 25-26 września 2009 roku
Uczestnicy: regionalne i lokalne organizacje turystyczne, członkowie izb turystycznych, wystawcy i uczestnicy targów „TT Warsaw 2009”
Zwrotna opłata rejestracyjna: 99 zł brutto
(opłata rejestracyjna zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od zakończenia warsztatów wszystkim tym uczestnikom, którzy wezmą faktyczny udział w zajęciach)
Przewidywana liczba osób: 50 (decyduje kolejność zgłoszeń)
Termin zgłoszenia uczestnictwa i wpłaty opłaty rejestracyjnej: 10 września 2009 roku
Nr konta: 96 1240 6247 1111 0000 4975 4610

Do pobrania: Formularz uczestnictwa

Program:

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit