Moskiewski POIT

Ważne dla zainteresowanych workshopem w Kaliningradzie

Dyrektor moskiewskiego ośrodka POT Andrzej Sierakowski

Tę datę polecamy uwadze przedsiębiorców, którym zależy na zaprezentowaniu ofert i bezpośrednim  nawiązaniu kontaktów handlowych z touroperatorami rosyjskimi. Do 30 sierpnia, moskiewski ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej, przyjmuje zgłoszenia udziału w workshopie organizowanym w Kaliningradzie. Data tego wydarzenia to 13 października.

Wzrasta zainteresowanie rosyjskich klientów warunkami pobytu i poziomem usług turystycznych w Polsce. Nieznacznie, ale jednak. W ostatnich latach do naszego kraju przyjeżdża rocznie ponad 400 tys. turystów z Rosji. To niewiele więcej niż 3 proc. turystów z rosyjskim paszportem podróżujących po świecie. Od kiedy formalnie obowiązuje polsko-rosyjska umowa umożliwiająca mieszkańcom Obwodu Kaliningradzkiego poruszanie się po części naszego kraju na podstawie pozwoleń w ramach małego ruchu granicznego, wrasta szansa na poprawę  statystyk.

Dyrektor ośrodka moskiewskiego POT Andrzej Sierakowski, który nie traci żadnej okazji, żeby kojarzyć turystyczne firmy obu krajów, przesłał nam informację ze szczegółowymi danymi na temat organizowanego  w Kaliningradzie workshopu. Udział w nim jest bezpłatny. Liczba uczestników, niestety, ograniczona. Dlatego powtarzamy prośbę dyrektora Sierakowskiego kierowaną do zainteresowanych udziałem, o niezwlekanie z decyzją do ostatniej chwili. Czasu do namysłu nie ma zbyt wiele. 30 sierpnia lista uczestników powinna zostać ustalona. Przedstawiciele firm biorący udział w workshopie zatrzymują się w hotelu Heliopark Kaiserhof. Rezerwacji dokonać można kontaktując się z recepcją  +7 (4012) 592-222, fax: +7 (4012) 592-333, e-mail: reception@kaiserhof.heliopark.ru. Podanie hasła „workshop” gwarantuje specjalną, niższą cenę za pobyt. Zespół ośrodka POT czeka na zgłoszenia, które powinny zawierać imię i nazwisko osoby reprezentującej przedsiębiorstwo, jego nazwę, dane kontaktowe oraz treść informacyjną, jaka zostanie umieszczona na tabliczce identyfikującej partnerów handlowych.

Rosjanie, podobnie jak Polacy i turyści z innych krajów, hołdują przede wszystkim modzie spędzania urlopów w kurortach gwarantujących słoneczne plaże, bezlik rozrywek i minimum kłopotów organizacyjnych. Pomimo to, Polska ze swoim kapryśnym klimatem, słabą  komunikacją, problemami z wizami – posiada walory, które skłonna jest docenić część rosyjskich klientów. Wśród nich mieszkańcy Obwodu Kaliningradzkiego widzącego Polskę z korzystnej, bliskiej perspektywy kraju sąsiedzkiego. Z zainteresowaniem będziemy śledzić przebieg workshopu w Kaliningradzie, i postaramy się poinformować o jego efektach.

Dla ułatwienia przypominamy adres i dane konatktowe moskiewskiego ośrodka POT.

Польская Туристическая Организация
Predstawitelstwo Polskoj Turisticzeskoj Organizacji
109004 Москва ул. Земляной Вал 66/20
109004 Moskwa, ul. Zemlanoj Wal 66/20, ART BUILDING
tel. +7 495 510 62 10
fax: +7 495 510 62 11
e-mail: moskva@pot.gov.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit