Ważne dla zainteresowanych workshopem w Mińsku

Andrzej Sierakowski 2 copy

Tylko do 18 marca zainteresowani udziałem w workshopie Krajów Grupy Wyszehradzkiej mogą składać deklaracje udziału. Workshop organizowany jest w tym roku w Mińsku, 3 kwietnia.

Zgłoszenia przyjmuje ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie. Liczba miejsc, którą otrzymał każdy z czterech krajów uczestniczących w workshopie, jest ograniczona. Nie należy więc zwlekać z podjęciem decyzji. Udział w workshopie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty pobytu. Konieczne jest posiadanie białoruskiej wizy. Zgłoszenia przyjmuje Justyna Przybysz, należy je kierować na adres justyna.przybysz@pot.gov.pl Wymagane dane w zgłoszeniu: 1. Imię i nazwisko, 2. Nazwa firmy i dane kontaktowe, 3. Treść napisu na tabliczkę identyfikacyjną ustawianą na stoliku, 4. Informacja, czy uczestnik będzie posiadał indywidualną prezentację (tak/nie).
Na zakończenie workshopu zaplanowano wspólne spotkanie uczestników. Jak zawsze, stałym punktem koktajlu będzie losowanie nagród, którymi będą vouchery pobytowe. Polscy uczestnicy proszeni są o ich przygotowanie i włączenie do puli.

1. Wazne crowne plazaWorkshop odbędzie się w salach hotelu Crowne Plaza Minsk, w którym można też dokonać rezerwacji miejsca noclegu. Cena pokoju 1-osobowego wynosi 180 euro. Wybór innego hotelu ułatwią portale http://www.belhotel.by; http://www.tripadvisor.ru/SmartDeals-g294448-Minsk-Hotel-Deals.html

Program workshopu
09:30-10:00 – Rejestracja gości, hotel Crowne Plaza Minsk
10:00-11:00 – Oficjalne otwarcie spotkania. Prezentacje czterech krajów z grupy V4
11:00-11:30 - Przerwa kawowa
11:30-13:00 – Prezentacje uczestników workshopu (max 2 min. dla każdego prelegenta, można przygotować prezentację - max 5 slajdów).
13:00-14:00 – Workshop
14:00-15:00 – Koktajl + losowanie nagród

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit