Berliński POIT

Z Niemiec do Polski na luksusowy wypoczynek

Jan Wawrzyniak, dyrektor berlińskiego Ośrodka POT…Więcej »

Berliński ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej kieruje do wymagających niemieckich turystów, którzy wolny czas spędzają w pięknie położonych miejscach oferujących zarazem wysoki standard usług – zaproszenie do wypoczynku w Polsce.

- Każdy kto w dobie kryzysu gospodarczego zmuszony jest do oszczędzania, a mimo to nie chce rezygnować z wypoczynku w luksusowych warunkach, powinien zaplanować urlop w Polsce – zachęcał dyrektor berlińskiego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej, Jan Wawrzyniak dziennikarzy wiodących niemieckich magazynów lifestylowych.

28 maja w Monachium, podczas spotkania prasowego opatrzonego wymownym hasłem „Polen Exclusiv” zaprezentowano dziennikarzom ofertę najbardziej luksusowych hoteli, pałaców i zamków, ośrodków wellness i spa oraz pól golfowych. Zainteresowanie segmentem podróży luksusowych do Polski przerosło oczekiwania organizatorów. Wielu z obecnych zgłosiło chęć udziału w podróży studyjnej do Polski. Study Press przedstawicieli niemieckich mediów są jednym z elementów zorganizowanych działań promocyjnych berlińskiego POIT. Dziennikarze podczas pobytu nad Wisłą odwiedzają miasta, historyczne hotele, centra biznesowe oraz pola golfowe.

Ubiegłoroczne podróże ukazujące możliwości wypoczynku w luksusowych obiektach wiodły trasą zamków i pałaców Kotliny Jeleniogórskiej. Pozwalały również na zapoznanie się z ofertą ośrodków wellness i spa. Kolejna wizyta studyjna miała miejsce w czerwcu. Grupa dziennikarzy specjalistycznych magazynów poświeconych ważnej w elitarnych sferach społecznych dziedzinie związanej z życiem towarzyskim i sportowym - klubom golfowym, dokonała rekonesansu wrocławskiego pola Toya Golf Club, krakowskiego Volley Golf Club oraz Rosa Golf Club pod Częstochową. Z kolei w październiku ludzie mediów złożą wizytę w Warszawie, podczas której będą mieli okazję ocenić ofertę kulinarną wziętych stołecznych restauracji i spotkać się z najlepszymi kucharzami, między innymi z Pawłem Oszczykiem, szefem kuchni luksusowego hotelu Le Regina.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit