Konkurs POT na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej

Zagłuszyliby wiwaty piłkarskich kibiców

Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele placówek „it” z Tarnowa, Gdańska, Katowic, Jeleniej Góry, Szczyrku, Bielska-Białej, Głuchołazów, Brodnicy i Istebnej

To jeden z tych konkursów branżowych Polskiej Organizacji Turystycznej, który przyciąga największe zainteresowanie, a nagrody należą do najbardziej liczących się i cenionych wyróżnień. Ceremonii ogłoszenia wyników co roku niezmiennie towarzyszą emocje i gromki aplauz widowni będący wyrazem uznania dla nagrodzonych. 

Listę laureatów szóstej edycji Konkursu POT na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej oficjalnie ogłoszono podczas poznańskich XXI Targów Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon” w obecności gości targowych licznie zgromadzonych wokół sceny usytuowanej vis a vis stoiska narodowego.

- Prowadząc działania promujące Polskę za granicą nie odniesiemy sukcesu bez posiadania profesjonalnej sieci informacji turystycznej w kraju – mówił Bartłomiej Walas, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Gratulując nagrodzonym wiceprezes POT przypomniał cele konkursu, podkreślił też, iż krokiem we właściwym kierunku było przyjęcie i wprowadzenie przez polskie regiony, kryteriów certyfikacji pozwalającego na stworzenie jednolitej formuły określającej standard wyposażenia, świadczonych usług oraz identyfikacji centrów i punktów „it”.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit