Żywy napis Mazury 7155

Zapraszamy do wspólnego zdjęcia, 5 listopada na warszawskiej Starówce

mazury

W sobotę, w samo południe, na warszawskim Starym Mieście, mieszkańcy stolicy i wszyscy, którzy tego dnia będą w Warszawie mogą wziąć udział w akcji wspierania Mazur w konkursie na Nowych 7 Cudów Natury.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do przyłączenia się do zabawy. I tych, którzy już głosowali, i tych którzy z oddaniem głosu jeszcze zwlekają. Samotnych spacerowiczów, i całe rodziny. Wszystkich, którzy zdecydują się mieć swój udział w sukcesie Wielkich Jezior Mazurskich.

Ustawimy się tak, aby utworzyć żywy napis przypominający (gdyby ktoś nie pamiętał) numer 7155, pod który należy wysyłać sms z hasłem Mazury. Jeśli wszystko zagra, i uda się nam uformować hasło, wszyscy obecni znajdą się na  wspólnym zdjęciu. Jedyna tego rodzaju pamiątka. Będzie można ją łatwo zdobyć otwierając strony internetowe POT. Zachęcamy do klikniecia filmu z pobudzającą wyobraźnię animacją sobotniego wydarzenia.  

Cztery jedynki. 11.11.11. to magiczna data kończąca konkurs. Jedenasty listopada 20011 roku został wybrany dniem, w którym przyznane zostaną tytuły 7 Cudów Natury. Od sobotniej akcji na Starym Mieście do finału pozostaje niespełna tydzień. O sukcesie Mazur przesądzić może każdy sms.Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit