Przydatny portal

Zarabiaj na turystyce.pl

W połowie września ubiegłego roku w wielu miejscach Warszawy pojawiły się plakaty na nośnikach wizualnej reklamy ulicznej, tramwajach i w stołecznym metrze. W chwytliwie dowcipnej formie upowszechniały ważny, powszechnie mało znany fakt, iż turystyka jest dochodową gałęzią polskiej gospodarki.

Wspólne przedsięwzięcie medialne Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Miasta Stołecznego Warszawy zorganizowane w ramach Światowych Dni Turystyki, trwało do końca września. W dłuższej perspektywie zaplanowana została kampania informacyjna on-line.

Jej elementem jest utworzony portal www.zarabiajnaturystyce.pl, który gromadzi informacje istotne dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej w branży turystycznej. Na stronie znajdziemy kompendium wiedzy począwszy od podstawowych formalności przy zakładaniu własnej firmy, poprzez wiadomości na temat specyfiki pracy w tym zawodzie, po praktyczne przykłady trafionych pomysłów, które wcielone w życie przyniosły ich autorom ekonomiczne powodzenie.

Strona opatrzona została wpadającym w oko, agresywnym logo „Zarabiaj na turystyce”. Informacje dobrane zostały w sposób rzeczowy i przejrzyście posegregowane w działy tematyczne. Bez wątpienia okażą się przydatne branży turystycznej, pracownikom administracji państwowej i instytucji samorządowych, organizacji związanych z turystyką, placówek naukowych i kulturalnych, osób, które planują rozpoczęcie pracy zawodowej w sektorze turystycznym.

Portal wypełnia treścią Departament Instrumentów Marketingowych POT. Propozycje i wnioski związane z jego rozwojem można przesyłać pod adres dim@pot.gov.plDodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!