Konkurs K-PROT

„Nie chowaj zdjęć w albumie..."

Choć tradycyjne techniki fotografowania i gromadzenia zdjęć wypierane są przez wygodną modę fotografii cyfrowej – w tradycyjną nutę uderza hasło ogólnopolskiego konkursu „Nie chowaj zdjęć w albumie..." organizowanego po raz drugi przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Zapraszani do wzięcia w nim udziału są wszyscy miłośnicy obiektywu, którzy zechcą pochwalić się swoim tegorocznym dorobkiem – zdjęciami o tematyce turystycznej. Oczywiście obrazy zatrzymane w kadrze muszą pochodzić z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na godne polecenia nagrody, między innymi weekendowe pobyty w ośrodkach wypoczynkowych w atrakcyjnych częściach regionu.
Zdjęcia o rozdzielczości minimum 300 DPI należy nadsyłać w terminie do 3 września 2008 roku. Regulamin konkursu umieszczony został pod adresem www.k-pot.pl.Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit