ROT Województwa Świętokrzyskiego

„Skorzystamy na kryzysie”

Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor ROT WŚ…Więcej »

- Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego nie dostrzega objawów kryzysu na swoim odcinku działania – mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor ROT WŚ.

ROTWŚ już w ubiegłym roku uzyskał kwotę około 6 milionów zł ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Środki te są przeznaczone na wykreowanie dużej kampanii promocyjnej regionu i utworzenie sprawnego systemu informacji turystycznej.

Zielone Światło dla Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej

Największa pula przypada na rok bieżący, w którym sfinalizowane zostaną starania o utworzenie Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej. Dzięki zaangażowaniu władz miasta Kielce został już przyznany lokal w samym centrum miasta, przy głównej ulicy Sienkiewicza, na Placu Artystów, nie opodal katedry. Program obejmie także utworzenie dziesięciu centrów i ponad dwudziestu nowych punktów informacji turystycznej. Opracowano jednolitą wizualizację stoisk targowych regionu – premiera na targach w Łodzi.

W ramach wspomnianej kampanii przygotowane będą spoty, wyjazdy dziennikarskie, a także liczne imprezy, m.in. udział regionu w ulicznej prezentacji Global Village w Berlinie. W dniach 17-19 kwietnia odbędą się pierwsze Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej w Kielcach, z udziałem wystawców zagranicznych.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit