MROT w akcji

Chopin - i nie tylko

Czwarty kwartał 2008 roku to dla Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej czas licznych szkoleń, które spotkały się z żywym zainteresowaniem branży turystycznej oraz osób, które pragną włączyć się do obsługi ruchu turystycznego.

X i XI - dwie tury szkoleń pn.: „Szlakiem Chopina po Warszawie i Mazowszu”

W ramach program podnoszenia kwalifikacji przewodników oprowadzających turystów „Szlakiem Chopina”, we współpracy z: Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina, Polskim Stowarzyszeniem Pilotów Wycieczek Zagranicznych, gminą Brochów, Warszawskim Oddziałem Przewodników PTTK, gminą i miastem Sochaczew, Pałacem w Sannikach, Instytutem na Rzecz Edukacji Kulturalnej oraz Lokalną Organizacją Turystyczną „Mazowsze Chopina” i Warszawską Izbą Turystyki przeprowadzono dwie tury szkoleń na temat: „Szlakiem Chopina po Warszawie i Mazowszu”.

Obok wykładów zorganizowano też wycieczki: jedną po Mazowszu, drugą po Warszawie. Szkolenie to było dofinansowane przez Ministerstwa Sportu i Turystyki.

4-5 XII, Radom: szkolenie I. „Informacja turystyczna jako podstawa działania przemysłu turystycznego”

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit