Sądecka Organizacja Turystyczna nagrodzona

Dyplom Honorowy na targach „Tour Salon”

Szczęśliwi Bożena Srebro i Marian Mółka (w środku)  … Więcej »

Z okazji jubileuszowej, 20-tej edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon” w Poznaniu, Sądecka Organizacja Turystyczna otrzymała Dyplom Honorowy za wieloletnią współpracę z targami. W ten sposób organizatorzy targów - Międzynarodowe Targi Poznań wyrazili uznanie za długoletnią współpracę dla sprawdzonego partnera - Ziemi Nowosądeckiej.

Bożena Srebro, dyrektor Sądeckiej Organizacji Turystycznej jest osobą, która zapewnia ciągłość obecności Sądecczyzny na targach, poprzednio promując walory regionu jako reprezentant województwa i powiatu nowosądeckigo.

- Gdy analizuję 20 lat nieprzerwanego uczestnictwa na targach „Tour Salon”, widzę olbrzymie zmiany, jakie zaszły w sposobach promocji - mówi dyrektor SOT. – Pierwsze edycje targów „Tour Salon” były bardzo skromne, a nasze stoisko o powierzchni 40 m było wówczas największym stoiskiem na targach. Targi były miejscem nieformalnych spotkań i platformą spontanicznych dyskusji, wszak nie było Internetu i telefonów komórkowych. To właśnie u nas, przy degustacji regionalnych potraw, muzyce góralskiej, długo po zamknięciu hal toczyły się rozmowy nad kierunkami polskiej turystyki.

Nieliczni wystawcy mieli na targach dobry produkt turystyczny, w zasadzie wszystko, co zaoferowano, sprzedawało się natychmiast, bo też czasy były inne i popyt przewyższał podaż. Ale dla zaprzyjaźnionych firm znajdowaliśmy coś ekstra „spod lady” (Zakopane, Szczawnica, Rabka). Nasze nowosądeckie wydawnictwa były wówczas profesjonalnie przygotowane, nagradzane wyróżnieniami „Globusów”. Odstawały jakością od ulotek odbijanych na ksero i mdłych broszurek powszechnie dystrybuowanych gościom targowym.

Dzisiejszy „Tour Salon” już niczym nie przypomina tamtych pierwszych edycji, gdzie wszyscy znaliśmy się doskonale i szczerze lubili. Dziś nowe firmy, nowi ludzie, piękne stoiska i profesjonalne materiały. Duża konkurencja i walka o klienta – ale to bardzo pozytywny i dobry kierunek zmian.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit